KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482068
nr 1548 2068
Viola Larsson-Allvar
(1918-2004), Sverige
Oljemålning, "Säderfält Tjörn". Signerad. Olja på duk, 36x52 cm, yttermått inklusive ram: 45x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:29:23
100 kr
150 kr
200 kr
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Viola Larsson-Allvar
Läs mer om Viola Larsson-Allvar